Wszystko zaczęło się dawno temu. Na długo nim się urodziłem w małej wsi około 100 km od Wrocławia. Zaczęło się od dziadka.

Wstawał jeszcze przed wschodem słońca, wsiadał na rower i jechał do lasu. Był drwalem. Ciężko pracował na wyżywienie pięciu dzieci. Gdy wracał, było już ciemno. Zmęczony siadał na krześle w kuchni i czekał na obiad od babci. Gdy zobaczył, że gdzieś w kuchni jest brudno. Wstawał i sprzątał. Dopiero później zjadał obiad. Babcia była zawsze na niego zła, ale on nie potrafił inaczej. Lubił porządek.

Od najmłodszych lat obserwowała go moja mama. To ona zaszczepiła we mnie pasje do porządku. Ta pasja przerodziła się w życiowy biznes.

Dbałość o każdy szczegół!

Chcemy być wzorem czystości. Dlatego sukces Cristall budujemy na kompetentnej kadrze sprzątającej oraz regularnym badaniu satysfakcji z wykonanych usług. Wierzymy, że takie podejście zagwarantuje nam miano najbardziej profesjonalnej firmy sprzątającej. Tak naprawdę korzystając z naszych usług zyskujesz perfekcyjnie czyste pomieszczenia, a my doświadczenie i Twój feedback, który pozwoli nam być jeszcze lepszym.

Nasza kadra sprzątająca to solidni i oddani pracownicy, którzy dokładają wszelkiej dbałości, aby Twoje miejsce pracy lśniło czystością. Doceniamy ich trud, dlatego każdy z pracowników otrzymuje zdecydowanie satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Chcesz rozpocząć współpracę?